Hakkımızda


Firmamız 1995 yılından beri 2. el sektöründe faaliyet göstermektedir. Kartal’da 300 m²’lik bir alanda faaliyete başlayan firmamız günümüzde Şekerpınar'da 6.000 m²’lik bir alanda her geçen gün büyüme sağlayarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Başta 2. el depo raf sistemleri olmak üzere 2. el depolama ekipmanları ve istif makinaları alım satımında ülkemizin öncü ve lider kuruluşudur. ZMF, 2. el raf sektörünü oluşturmadan önce ülkemizde 2. el raf sistemleri genellikle geri dönüşüme atık olarak verilmekteydi. Rafını satan firmalar düşük meblağlara ürünlerini verirken, alım yapacak diğer firmalar ise sıfır ürünlere yüksek ücretler öderdi. ZMF, bu raf sistemlerini atık fiyatının çok üzerinde alıp, hasarlı parçalar var ise müşterilerinin ihtiyacına yönelik revize ederek ülke ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır.

ZMF RAF Hakkımızda

Değerlerimiz


 • 1978

  Küçük bir dükkanda, Akmeşe Ticaret adıyla kurucumuz Zeki Akmeşe tarafından hurda ve geri dönüşüm sektöründe hizmet vermeye başladık.
 • 1990

  Kartal'da 300m²'lik dükkanımıza taşındık. Büyük çaplı üretim yapan fabrikaların ürünlerini geri dönüşüme kazandırmaya başladık.
 • 1995

  Emre Metal markamız ile 2. el sektöründe (makina, raf, depolama ekipmanları, ambalaj malzemeleri v.b.) faaliyet göstermeye başladık.
 • 2000

  En son teknoloji sistemler ile güncellediğimiz depomuz ve lojistik yönetim sistemlerimiz ile sektöründe lider firmalardan biri halini aldık.
 • 2007

  Genişleyen ürün yelpazemizle müşteri portföyümüze daha iyi bir hizmet verebilmek için Şekerpınar'da bulunan 4000m²'lik yeni depo ve satış ofizimie taşındık.

ZMF'yi Tercih Edenler


Tüm Referanslar