ZMF Farkı

ZMF Raf Sistemleri,
Türkiye’de 2. el raf sektörünün
öncü ve lider kuruluşudur!

NEDEN KULLANDIĞIMIZ RAFLARI ZMF'YE SATMALIYIM?

Geri dönüşüm firmalarının çok üzerinde (varsa kullanımdan doğan darbe ve hasarlarla birlikte firesiz) en iyi fiyatlandırmayı yapar. Gerekli donanıma sahip profesyonel ekibiyle ülkemizde %20’lere varan de-montaj, paketleme ve nakliye masraflarının tamamını üstlenir. ZMF farkıyla bu avantajı kullanmalısınız. ZMF Farkıyla


ZMF FARKIYLA SATIŞ VE PAZARLAMA SÜRECİMİZ

Öncelikle rafın 2.el olmasından dolayı boyası deforme, kullanışsız ve riskli olduğu anlamı çıkarılmamalıdır. Kaldı ki lojistik ve depolama sistemleri ile ülkemizin tam anlamıyla tanışması yaklaşık 15 yıllık bir geçmişe sahiptir. Doğal olarak raf sistemlerimiz genellikle yeni ve kullanılmaya elverişlidir. Depolarımızda minimum 1.500 - 2.000 ton ve yüzlerce çeşit ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin geneli depo yenileme ve depo transferlerinden dolayı temin ettiğimiz sıfır ayarında ürünlerdir. Doğru yerde doğru sistemin doğru ekipmanla kullanılması halinde raf sistemleri en az 20 yıl rahatlıkla kullanılabilir.

Bizim için her şeyden önemlisi müşterilerimizin isteğini ihtiyaçları doğrultusunda yönlendirerek doğru ölçülerle doğru ürünleri almasını sağlamaktır. Raf ihtiyacıyla gelen müşterilerimizin geneli asıl ihtiyacını bilmemektedir.ZMF farkıyla biz onlara bir nevi satış ve pazarlamanın yanında danışmanlık hizmeti de sunmaktayız. Müşterilerimizin yüksekliği, alan ölçüleri, palet ölçüleri, palet ağırlıkları, kullandığı istif makinasının özellikleri ihtiyaçlarını anlama noktasında bize yol gösterir.

Doğru raf sistemini doğru ölçülerde temin etmek güçlü bir atölye ve montaj hattı gerektirmektedir. ZMF rarkıyla depo ölçüleriyle gelen müşterilerimizin ihtiyacına göre ayak yüksekliği, derinlik vb. gibi ölçüler atölyemizde statik değerlerinde, müşterilerimize uygun hale getirilmektedir. Raf sistemlerini oluşturan parça ve aksesuarlarının tamamının yedekleri sıfır olarak stoklarımızda mevcuttur. Sistemin herhangi bir parçasında hasar olması halinde yedeğiyle değiştirilerek müşterimize sorunsuz ulaşması sağlanmaktadır.


ZMF FARKIYLA TÜRKİYE'NİN İKİNCİ EL SANAYİ MARKETİ

ZMF Raf Sistemleri, raf alım satımının yanı sıra geri dönüşüm projesini uyguladığı firmaların ikinci ele düşen tüm depo ürünlerini de değerine alıp, uygun fiyata müşterilerine sunuyor. Kısacası raf dışında 2. el forklift, ofis mobilyası, ahşap kasa, plastik kasa, palet çeşitleri, klima, jeneratör vb. ürünleri de değerine alıp satıyor.

Dilerseniz Youtube Kanalımızı ziyaret edebilirsiniz!

zmf-raf-sag-ikon-3
zmf-raf-sag-ikon-4

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Bilgilerinizi Bırakın, Biz Size Ulaşalım

  Kampanya ve Duyurular için arama/e-mail yoluyla benimle iletişime geçilmesine izin veriyorum.

  parallax background

  DİĞER FİRMALARDAN FARKIMIZ


  Uygun Fiyat
  Seçenekleri

  Yüksek hacimli satın alım ve sürekli depolama imkanları ile sektörün en uygun fiyatlarını sunmaktadır.


  Zengin Stok ve Geniş Ürün Yelpazesi

  Minimum 2.000 ton sıfır ve ikinci el stoğumuz ile sektörü lideriyiz.


  Raf Sistemleri
  Danışmanlık Hizmetleri

  Tamamladığımız her proje ile biriktirdiğimiz tecrübeler, size çok daha iyi hizmet etmemize olanak tanıyor.


  Hızlı
  Sevkiyat

  Zengin stoğumuz sayesinde sevkiyat gecikmesi yaşamıyoruz.