İnsan Kaynakları


Politikamız


Sektöründe sürekli gelişim ve kapasitesini artırarak sürdüren, çalışana değer veren, değişime açık, çevreye, iş sağlığı ve güvenliğine duyarlı, kalite standartlarına uyumlu, müşteri odaklı bir şirket olma yolunda, çalışma arkadaşlarını verimli bir şekilde kullanmaktır.

İnsan Kaynakları Politikamızın Hedefi


İnsan kaynakları hedefimize ulaşmak için, ilk adım Şirketimizde çalışmaların etkin ve verimli bir şekilde yürütülmesini sağlayacak insan kaynağının planlanması, seçilmesi, işe alınması, hizmet birimlerinde görevlendirilmesidir.

Eğitimli ve deneyimli insan gücünü istihdam etmek; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkân tanımak, iş birliği ve dayanışmanın olduğu huzurlu bir çalışma ortamı yaratmak sürekli büyüme ve gelişme için seçtiğimiz yoldur.

Şirket kültürüne ve ortak değerlerine uyum sağlayabilecek, çalışacağı pozisyonun gerektirdiği nitelik ve yetkinliklere sahip, motivasyonu yüksek, gelişim ve değişime açık, ZMF Raf Sistemleri‘ni geleceğe taşıyacak adayları bünyemize kazandırmak işe alım sürecimizin esas amacıdır.

ZMF RAF ile her zaman güven... insan kaynakları

İş / Staj Başvuru Formu


    Başvuru Tipi
    Cv (Özgeçmiş) Yükle
    Dosya Boyutu 2 Mb'ı Geçmemelidir. PDF ve Word Olarak Yükleyebilirsiniz.

    ZMF'yi Tercih Edenler


    Tüm Referanslar