Yapı Market Raf Sistemleri

 


Yapı market raf sistemleri, genellikle endüstriyel malzeme satan mağazalarda kullanılır. Bu sistemler arka ve yan kısımları kapama imkanı sunar.

yapı market rafı Yapı market raf sistemi taşıyıcılı market ranza ve yanaklı market ranza olarak iki gruba ayrılır.

Taşıyıcılı market ranza ağır ürünleri taşır ve teşhir eder, yanaklı market ranza daha hafif ürünleri taşır, teşhir eder ve seperatör yardımıyla raf tablasını birçok küçük bölmeye ayırır.

yapı market raf sistemleri Yapı market rafı günümüzde fiyatları ile en çok tercih edilen raf ürünlerinin başında gelmektedir. Buna etken kullanışlı, şık ve portatif olmasının da rolü büyüktür.

Yapı market rafları; market gruplarında, hırdavat sektöründe, kırtasiye alanında, mağazacılıkta kısacası showroom oluşturulabilecek her yerde kullanılmaktadır.

Yapı market rafları, kurulumu kolay ve zahmetsizce şıklığı yakalamaktadır. Kullanılacak alanda bir yerden başka bir yere taşımak monte etmek ekstra bir harcama gerektirmez, sağlamdır ve yıllarca kullanıma uygundur. Yapı market raflarının tercih edilme sebebinin başlıca kaynağı budur. 

Yapı Market Raf Sistemlerinin Avantajları

Mağazalara özgü değişik tasarımlar yapılabilir.
Ürünlerin hoş bir biçimde sergilenmesini sağlar.
Depo raflarına market rafı entegre edilerek yapılan bir sistemdir.
Mağaza ve marketlerde teşhir edilen tüm ürünler kolaylıkla ve hoş bir görünümle sunulur.
Depo ve mağazanın aynı alanda kullanılması, işletme maliyelerini %50'ye varan oranlarda düşürür.
Yapı market rafı için Türkiye'de kolay ulaşım imkanı ZMF RAF ile mümkündür. 2. el raf alım satımında yıllardır 1 numara olan ZMF RAF ile siz de sektörünüze uygun Yapı Market Raf Sistemlerine sahip olabilirsiniz.

zmf-raf-sag-ikon-3
zmf-raf-sag-ikon-4

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Bilgilerinizi Bırakın, Biz Size Ulaşalım

  Kampanya ve Duyurular için arama/e-mail yoluyla benimle iletişime geçilmesine izin veriyorum.

  Market Rafı Fotoğrafları

  Ürün Tanımı

  1. AĞIR YÜK AYAK
  2. AĞIR YÜK TRAVERS
  3. AĞIR YÜK DELİKLİ TAVA RAF
  4. AĞIR YÜK TAVA RAF
  5. AĞIR YÜK TRAVERS
  6. AĞIR YÜK EMNİYET PİMİ
  7. SUNTA
  8. SIRTA SIRTA BAĞLANTI ELEMANI
  9. STOPER TRAVERS
  10. KUTU PROFİL
  11. ÇAPRAZ GERGİ HALATI
  12. AYAK KORUMA BARİYERİ
  13. AĞIR YÜK KÖŞE BARİYERİ
  14. AĞIR YÜK REYON KORUMA PROFİLİ
  15. AĞIR YÜK AYAK PABUCU

  parallax background

  Neden ZMF?

  Bizim için her şeyden önemlisi müşterilerimizin isteğini, ihtiyaçları doğrultusunda yönlendirerek doğru ölçülerle, doğru ürünleri almasını sağlamaktır. Raf ihtiyacıyla gelen müşterilerimizin geneli asıl ihtiyacını bilmemektedir. Bizler, onlara bir nevi satış ve pazarlamanın yanında danışmanlık hizmeti de sunmaktayız. Müşterilerimizin yüksekliği, alan ölçüleri, palet ölçüleri, palet ağırlıkları, kullandığı istif makinasının özellikleri, ihtiyaçlarını anlama noktasında bize yol gösterir.

  İkinci El Raf Sisteminde Lider

  Öncelikle rafın 2. el olmasından dolayı boyası deforme, kullanışsız ve riskli olduğu anlamı çıkarılmamalıdır. Kaldı ki lojistik ve depolama sistemleri ile ülkemizin tam anlamıyla tanışması yaklaşık 15 yıllık bir geçmişe sahiptir. Doğal olarak raf sistemlerimiz genellikle yeni ve kullanılmaya elverişlidir. Depolarımızda minimum 1.500-2.000 ton ve yüzlerce çeşit ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin geneli depo yenileme ve depo transferlerinden dolayı temin ettiğimiz sıfır ayarında ürünlerdir. Doğru yerde doğru sistemin doğru ekipmanla kullanılması halinde raf sistemleri en az 20 yıl rahatlıkla kullanılabilir.


  Uygun
  Fiyat
  Seçenekleri

  Zengin Stok
  ve Geniş Ürün
  Yelpazesi

  Raf Sistemleri
  Danışmanlık Hizmetleri

  Hızlı
  Ürün
  Sevkiyatı