Toptan ve Perakende Raf Sistemleri


Toptan ve Perakende Raf Sistemleri toptan ve perakende mağazalarda, süpermarketlerde, hiper marketlerde, yapı marketlerinde nalbur gibi benzer yerlerde kullanılmaktadır. Bu raf sistemlerinde sadece satış alanları değil aynı zamanda depolama alanları da bulunmaktadır. Malları depolamak için üst katlar, ürünleri müşterilere göstermek için orta ve alt katlar kullanılır. Toptan ve perakende raflarının traversleri yüksek yük kapasitelerine sahiptir. Korozyona karşı koruyan özel bir toz boya ile boyanırlar. Toptan ve perakende raf sistemleri, geniş depolama alanının bakım maliyetini mükemmel bir şekilde en aza indirir; tüm stoklar doğrudan satış bölümünde, raflardaki vitrinlerin altında depolanır. Bu sadece müşteriler için uygun olmakla kalmaz, aynı zamanda yönetim danışmanlarının çalışmalarını da büyük ölçüde basitleştirir. Toptan ve Perakende Raf Sistemleri Toptan ve Perakende raf sistemlerini ZMF Raf ile satın alabilirsiniz. Uzmanlarımız, tesislerin tüm teknik özelliklerini ve müşterilerin isteklerini dikkate alarak en uygun varyantın seçiminde size yardımcı olacaktır. Firmamız uzun süredir Türkiye depo raf sistemleri pazarında tanınmaktadır. Sipariş vermek için sadece bizi aramanız yeterlidir. Merak ettiğiniz bütün soruların cevaplarını alacaksınız ve size özel bazı ürün seçenekleri öğreneceksiniz. Aracılar olmadan çalışıyoruz, bu nedenle fiyatlarımız sizi hoş bir şekilde şaşırtacak, özellikle toptan alıcıysanız!


Toptan ve Perakende Raf Sistemleri Avantajları Nelerdir?

Ekstra depolama alanına sahip olmak zorunda değilsiniz.
Ürünlere erişim kolaylığı ile ürünleri vitrine çabucak taşıyabilirsiniz
Stok takibinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz..
Kolay montaj ve demontaj işlemleri ile raflarınıza istediğiniz zaman ekleme yapabilirsiniz.
Esnek yapısı sayesinde üniteler arası, katlar arası ölçülerde kolaylıkla değişim yapabilirsiniz..
Minimum alanda maksimum depolama sağlayabilirsiniz, aynı alanda hem satış hem de depolama yapabilirsiniz..

Türkiye'nin en büyük 2. el raf sistemleri firması olan ZMF RAF ile siz de markanıza özel hazırlanmış Toptan ve Perakende Raf Sistemlerine uygun şartlarda sahip olabilirsiniz.
zmf-raf-sag-ikon-3
zmf-raf-sag-ikon-4

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Bilgilerinizi Bırakın, Biz Size Ulaşalım

  Kampanya ve Duyurular için arama/e-mail yoluyla benimle iletişime geçilmesine izin veriyorum.

  Toptan ve Perakende Raf Fotoğrafları

  Ürün Tanımı

  1. AĞIR YÜK AYAK
  2. AĞIR YÜK TRAVERS
  3. AĞIR YÜK DELİKLİ TAVA RAF
  4. AĞIR YÜK TAVA RAF
  5. AĞIR YÜK TRAVERS
  6. AĞIR YÜK EMNİYET PİMİ
  7. SUNTA
  8. SIRTA SIRTA BAĞLANTI ELEMANI
  9. STOPER TRAVERS
  10. KUTU PROFİL
  11. ÇAPRAZ GERGİ HALATI
  12. AYAK KORUMA BARİYERİ
  13. AĞIR YÜK KÖŞE BARİYERİ
  14. AĞIR YÜK REYON KORUMA PROFİLİ
  15. AĞIR YÜK AYAK PABUCU


  Neden ZMF?

  Bizim için her şeyden önemlisi müşterilerimizin isteğini, ihtiyaçları doğrultusunda yönlendirerek doğru ölçülerle, doğru ürünleri almasını sağlamaktır. Raf ihtiyacıyla gelen müşterilerimizin geneli asıl ihtiyacını bilmemektedir. Bizler, onlara bir nevi satış ve pazarlamanın yanında danışmanlık hizmeti de sunmaktayız. Müşterilerimizin yüksekliği, alan ölçüleri, palet ölçüleri, palet ağırlıkları, kullandığı istif makinasının özellikleri, ihtiyaçlarını anlama noktasında bize yol gösterir.

  İkinci El Raf Sisteminde Lider

  Öncelikle rafın 2. el olmasından dolayı boyası deforme, kullanışsız ve riskli olduğu anlamı çıkarılmamalıdır. Kaldı ki lojistik ve depolama sistemleri ile ülkemizin tam anlamıyla tanışması yaklaşık 15 yıllık bir geçmişe sahiptir. Doğal olarak raf sistemlerimiz genellikle yeni ve kullanılmaya elverişlidir. Depolarımızda minimum 1.500-2.000 ton ve yüzlerce çeşit ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin geneli depo yenileme ve depo transferlerinden dolayı temin ettiğimiz sıfır ayarında ürünlerdir. Doğru yerde doğru sistemin doğru ekipmanla kullanılması halinde raf sistemleri en az 20 yıl rahatlıkla kullanılabilir.


  Uygun
  Fiyat
  Seçenekleri

  Zengin Stok
  ve Geniş Ürün
  Yelpazesi

  Raf Sistemleri
  Danışmanlık Hizmetleri

  Hızlı
  Ürün
  Sevkiyatı