Hafif ve Orta Yük Raf Sistemleri


Hafif ve orta yük raf sistemleri; özellikle orta ve küçük hacimli ürünlerin depolanmasında sıklıkla kullanılmaktadır. Kutulu ve açık ürünlerin teşhiri ve stoklanmasında bu raf sisteminden faydalanılır. Sistemde raf aralıkları rahatlıkla değiştirilebilmektedir ve bu sayede de farklı ürün yapısına adaptasyon kolaydır.

Orta yük raf sistemleri, aksesuar grupları ve seperatörler, ürünlerin çeşitlerine göre ayrılması ve sınıflandırmasına yardımcı olur. Ana depolardaki cep depo diye tabir edilen kısımlarda, küçük ölçekli depolarda, yapı marketlerde, toptan ve perakende (cash&carry) mağazaları vb. yerlerde en çok kullanılan raf sistemidir.

Orta Yük Raf Sistemleri Belli Başlı Özellikleri

• Seviye başına 200 – 800 kg arasındaki yük kapasiteleri için çok çeşitli uygun olup farklı boyut ve görevlerde mevcuttur.

• Uzun açıklıklı rafların varlığı nedeniyle herhangi bir mekanik ekipman olmadan bütün bütün ürünlerinizi manuel olarak yükleyip boşaltabilirsiniz.

• Malları en küçük bileşenlerden büyük ve garip şekilli ürünlere kadar saklayabilirsiniz. ZMF RAF profesyonel ekibi deponuza, mağazanıza özel dizayn edilmiş hafif ve orta yük raf sistemleri tasarlayabilir.

• Sağlam bir yapı için haddelenmiş profillere sahip olan seçenekleri vardır. Orta yük raf sistemlerinde haddelenmiş profil oldukça fazla önem arz eder. hafif orta yük raf sistemleri

• Pres formlu güverte panelleri sayesinde düz yüzey ve iyi yük taşıma kapasitesi sağlanmıştır. .

• Sıcak fosfatlama yöntemi ile yağdan arındırma ve pas giderme için Kimyasal olarak işlendiğinden dayanıklılığı fazladır.

• Opsiyonel toz boyalı gövde sayesinde nemli bölgelerde bile ince finisaj ve uzun süreli paslanmadan korur, ömür boyu kullanım sunar.

• Gerekli yük hacmini ve taşıma gereksinimlerini karşılamak için kolayca yapılandırılabilir.

• Orta yük raf sistemlerinin değişen ürün boyutları için ayarlanabilir bir montajı mevcuttur.


+ KOMPAKT ARŞİV RAF SİSTEMLERİ (HAREKETLİ ARŞİV RAF SİSTEMLERİ) + TOPTAN VE PERAKENDE RAF SİSTEMLERİ (CASH AND CARRY RACKING SYSTEMS) + AHŞAP RAF SİSTEMLERİ (WOOD SHELF SYSTEMS) + ÇELİK RAF SİSTEMLERİ/ARŞİV RAF SİSTEMLERİ (STEEL SHELF SYSTEMS/ARCHIVE SHELF SYSTEMS) + YAPI MARKET & MARKET RAF SİSTEMLERİ (CONSTRUCTION MARKET & MARKET RACKING SYSTEMS) + SİPARİŞ TOPLAMA RAF SİSTEMİ (ORDER COLLECTION SHELF SYSTEM) + HAFİF VE ORTA DEPO RAF SİSTEMLERİ (LIGHT DUTY SHELVING SYSTEMS)
zmf-raf-sag-ikon-3
zmf-raf-sag-ikon-4

  Kampanya ve Duyurular için arama/e-mail yoluyla benimle iletişime geçilmesine izin veriyorum.

  Ürün Tanımı

  1. AĞIR YÜK AYAK
  2. AĞIR YÜK TRAVERS
  3. AĞIR YÜK DELİKLİ TAVA RAF
  4. AĞIR YÜK TAVA RAF
  5. AĞIR YÜK TRAVERS
  6. AĞIR YÜK EMNİYET PİMİ
  7. SUNTA
  8. SIRTA SIRTA BAĞLANTI ELEMANI
  9. STOPER TRAVERS
  10. KUTU PROFİL
  11. ÇAPRAZ GERGİ HALATI
  12. AYAK KORUMA BARİYERİ
  13. AĞIR YÜK KÖŞE BARİYERİ
  14. AĞIR YÜK REYON KORUMA PROFİLİ
  15. AĞIR YÜK AYAK PABUCU

  parallax background

  Neden ZMF?

  Bizim için her şeyden önemlisi müşterilerimizin isteğini, ihtiyaçları doğrultusunda yönlendirerek doğru ölçülerle, doğru ürünleri almasını sağlamaktır. Raf ihtiyacıyla gelen müşterilerimizin geneli asıl ihtiyacını bilmemektedir. Bizler, onlara bir nevi satış ve pazarlamanın yanında danışmanlık hizmeti de sunmaktayız. Müşterilerimizin yüksekliği, alan ölçüleri, palet ölçüleri, palet ağırlıkları, kullandığı istif makinasının özellikleri, ihtiyaçlarını anlama noktasında bize yol gösterir.

  İkinci El Raf Sisteminde Lider

  Öncelikle rafın 2. el olmasından dolayı boyası deforme, kullanışsız ve riskli olduğu anlamı çıkarılmamalıdır. Kaldı ki lojistik ve depolama sistemleri ile ülkemizin tam anlamıyla tanışması yaklaşık 15 yıllık bir geçmişe sahiptir. Doğal olarak raf sistemlerimiz genellikle yeni ve kullanılmaya elverişlidir. Depolarımızda minimum 1.500-2.000 ton ve yüzlerce çeşit ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin geneli depo yenileme ve depo transferlerinden dolayı temin ettiğimiz sıfır ayarında ürünlerdir. Doğru yerde doğru sistemin doğru ekipmanla kullanılması halinde raf sistemleri en az 20 yıl rahatlıkla kullanılabilir.


  Uygun
  Fiyat
  Seçenekleri

  Zengin Stok
  ve Geniş Ürün
  Yelpazesi

  Raf Sistemleri
  Danışmanlık Hizmetleri

  Hızlı
  Ürün
  Sevkiyatı