Hafif ve Orta Yük Raf Sistemleri


Hafif ve Orta Yük Raf Sistemleri


Hafif yük rafları özellikle orta ve küçük hacimli ürünlerin depolanmasında sıklıkla kullanılmaktadır. Kutulu ve açık ürünlerin teşhiri ve stoklanmasında bu raf sisteminden faydalanılır. Sistemde raf aralıkları rahatlıkla değiştirilebilmektedir ve bu sayede de farklı ürün yapısına adaptasyon kolaydır.

Bu tür raflarda, aksesuar grupları ve seperatörler, ürünlerin çeşitlerine göre ayrılması ve sınıflandırmasına yardımcı olur. Ana depolardaki cep depo diye tabir edilen kısımlarda, küçük ölçekli depolarda, yapı marketlerde, toptan ve perakende (cash&carry) mağazaları vb. yerlerde en çok kullanılan raf sistemidir.


+ KOMPAKT ARŞİV RAF SİSTEMLERİ (HAREKETLİ ARŞİV RAF SİSTEMLERİ)+ TOPTAN VE PERAKENDE RAF SİSTEMLERİ (CASH AND CARRY RACKING SYSTEMS)+ AHŞAP RAF SİSTEMLERİ (WOOD SHELF SYSTEMS)+ ÇELİK RAF SİSTEMLERİ/ARŞİV RAF SİSTEMLERİ (STEEL SHELF SYSTEMS/ARCHIVE SHELF SYSTEMS)+ YAPI MARKET & MARKET RAF SİSTEMLERİ (CONSTRUCTION MARKET & MARKET RACKING SYSTEMS)+ SİPARİŞ TOPLAMA RAF SİSTEMİ (ORDER COLLECTION SHELF SYSTEM) + HAFİF VE ORTA DEPO RAF SİSTEMLERİ (LIGHT DUTY SHELVING SYSTEMS)
zmf-raf-sag-ikon-3
zmf-raf-sag-ikon-4

  Kampanya ve Duyurular için arama/e-mail yoluyla benimle iletişime geçilmesine izin veriyorum.

  Ürün Tanımı

  1. AĞIR YÜK AYAK
  2. AĞIR YÜK TRAVERS
  3. AĞIR YÜK DELİKLİ TAVA RAF
  4. AĞIR YÜK TAVA RAF
  5. AĞIR YÜK TRAVERS
  6. AĞIR YÜK EMNİYET PİMİ
  7. SUNTA
  8. SIRTA SIRTA BAĞLANTI ELEMANI
  9. STOPER TRAVERS
  10. KUTU PROFİL
  11. ÇAPRAZ GERGİ HALATI
  12. AYAK KORUMA BARİYERİ
  13. AĞIR YÜK KÖŞE BARİYERİ
  14. AĞIR YÜK REYON KORUMA PROFİLİ
  15. AĞIR YÜK AYAK PABUCU

  parallax background

  Neden ZMF?

  Bizim için her şeyden önemlisi müşterilerimizin isteğini, ihtiyaçları doğrultusunda yönlendirerek doğru ölçülerle, doğru ürünleri almasını sağlamaktır. Raf ihtiyacıyla gelen müşterilerimizin geneli asıl ihtiyacını bilmemektedir. Bizler, onlara bir nevi satış ve pazarlamanın yanında danışmanlık hizmeti de sunmaktayız. Müşterilerimizin yüksekliği, alan ölçüleri, palet ölçüleri, palet ağırlıkları, kullandığı istif makinasının özellikleri, ihtiyaçlarını anlama noktasında bize yol gösterir.

  İkinci El Raf Sisteminde Lider

  Öncelikle rafın 2. el olmasından dolayı boyası deforme, kullanışsız ve riskli olduğu anlamı çıkarılmamalıdır. Kaldı ki lojistik ve depolama sistemleri ile ülkemizin tam anlamıyla tanışması yaklaşık 15 yıllık bir geçmişe sahiptir. Doğal olarak raf sistemlerimiz genellikle yeni ve kullanılmaya elverişlidir. Depolarımızda minimum 1.500-2.000 ton ve yüzlerce çeşit ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin geneli depo yenileme ve depo transferlerinden dolayı temin ettiğimiz sıfır ayarında ürünlerdir. Doğru yerde doğru sistemin doğru ekipmanla kullanılması halinde raf sistemleri en az 20 yıl rahatlıkla kullanılabilir.


  Uygun
  Fiyat
  Seçenekleri

  Zengin Stok
  ve Geniş Ürün
  Yelpazesi

  Raf Sistemleri
  Danışmanlık Hizmetleri

  Hızlı
  Ürün
  Sevkiyatı
  Konuşmaya başla!
  1
  Merhaba.
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?