Depolama Ekipmanları


Raflar, sadece çelik ve demir değildir. Raflar, optimum taşıma performansının anahtarıdır.

Tüm depolama ekipmanları ihtiyacınız için satış ekibimize talebinizi iletebilir, dilerseniz info@zmfrafsistemleri.com adresine de yazabilirsiniz.


Depolama ekipmanları nedir?

Depolama ekipmanı, malzemeleri belirli bir süre (ve nakliyeyi içerebilir) tutmak veya tamponlamak için kullanılan herhangi bir ekipmandır, tipik olarak değerli çalışma alanı alanını korumaya yardımcı olurlar. Çalışmak için yeterli alana sahip olmak, ürün koruma, işçi güvenliği ve yalın üretimde önemli bir rol oynar. depolama ekipmanları taşıma kasaları

Bir depoda depolama için ne tür ekipman kullanılabilir?

Depo üretkenliğini ve verimliliğini arttıran depo ekipmanları başlıca şunlardır: Malzeme Barındırma – Depolama: Plastik Kasalar (Flat Box), Demir Taşıma Kasaları Malzeme Taşıma: Forkliftler, transpaletler, el arabaları. Paketleme Ekipmanları: Endüstriyel teraziler, streç sarma makineleri, paketleme masaları.

Depolama Ekipmanlarının Faydaları

Basitçe söylemek gerekirse, imalat şirketleri, depolama ekipmanı ekleyerek aşırı işletme maliyetlerini büyük ölçüde azaltabilir ve karlılığı artırabilir. Doğru seçilen depolama ekipmanları malzemelerin kolayca saklanmasının sunduğu sayısız avantajı daha da artırır. Depolama ekipmanı şunları yapabilir: • 1. Daha iyi envanter kontrolü sağlayabilirsiniz

• 2. Daha yüksek değerli faaliyetleri gerçekleştirmek için ücretsiz vasıflı çalışanlarınız vardır

• 3. Değerli envanterin ürün korumasını iyileştirebilirsiniz

• 4. İş akışını iyileştirebilir ve üretim sürelerini kısaltırsınız

ZMF RAF ile siz de en iyi ikinci el depo ekipmanlarına ulaşabilirsiniz.
zmf-raf-sag-ikon-1

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Bilgilerinizi Bırakın, Biz Size Ulaşalım

  Kampanya ve Duyurular için arama/e-mail yoluyla benimle iletişime geçilmesine izin veriyorum.

  Ürün Tanımı

  1. AĞIR YÜK AYAK
  2. AĞIR YÜK TRAVERS
  3. AĞIR YÜK DELİKLİ TAVA RAF
  4. AĞIR YÜK TAVA RAF
  5. AĞIR YÜK TRAVERS
  6. AĞIR YÜK EMNİYET PİMİ
  7. SUNTA
  8. SIRTA SIRTA BAĞLANTI ELEMANI
  9. STOPER TRAVERS
  10. KUTU PROFİL
  11. ÇAPRAZ GERGİ HALATI
  12. AYAK KORUMA BARİYERİ
  13. AĞIR YÜK KÖŞE BARİYERİ
  14. AĞIR YÜK REYON KORUMA PROFİLİ
  15. AĞIR YÜK AYAK PABUCU

  parallax background

  Neden ZMF?

  Bizim için her şeyden önemlisi müşterilerimizin isteğini, ihtiyaçları doğrultusunda yönlendirerek doğru ölçülerle, doğru ürünleri almasını sağlamaktır. Raf ihtiyacıyla gelen müşterilerimizin geneli asıl ihtiyacını bilmemektedir. Bizler, onlara bir nevi satış ve pazarlamanın yanında danışmanlık hizmeti de sunmaktayız. Müşterilerimizin yüksekliği, alan ölçüleri, palet ölçüleri, palet ağırlıkları, kullandığı istif makinasının özellikleri, ihtiyaçlarını anlama noktasında bize yol gösterir.

  İkinci El Raf Sisteminde Lider

  Öncelikle rafın 2. el olmasından dolayı boyası deforme, kullanışsız ve riskli olduğu anlamı çıkarılmamalıdır. Kaldı ki lojistik ve depolama sistemleri ile ülkemizin tam anlamıyla tanışması yaklaşık 15 yıllık bir geçmişe sahiptir. Doğal olarak raf sistemlerimiz genellikle yeni ve kullanılmaya elverişlidir. Depolarımızda minimum 1.500-2.000 ton ve yüzlerce çeşit ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin geneli depo yenileme ve depo transferlerinden dolayı temin ettiğimiz sıfır ayarında ürünlerdir. Doğru yerde doğru sistemin doğru ekipmanla kullanılması halinde raf sistemleri en az 20 yıl rahatlıkla kullanılabilir.


  Uygun
  Fiyat
  Seçenekleri

  Zengin Stok
  ve Geniş Ürün
  Yelpazesi

  Raf Sistemleri
  Danışmanlık Hizmetleri

  Hızlı
  Ürün
  Sevkiyatı