Ağır Yük Depo Rafı Nedir?


Paketli ya da paletli ürünlerin kolaylıkla taşındığı sistemlere ağır yük raf sistemi denir. Ağır tonajlı malzemelerin depolanmasında tercih edilen bu depo sistemi Rack Sistem olarak da adlandırılıyor. Depo maliyetini daha aza indirecek bu sistemle az alana çok ürün yerleştirebilirsiniz. Farklı kullanım şekilleri de mevcut olan depo sistemiyle ürünlerin ebadına göre kullanım sağlayabilirsiniz. Firmalar daha çok ikinci el ağır yük raf sistemlerini tercih ederler. Bu raf çeşitlerinin gerektiğinde taşıma kapasitelerini arttırabilirsiniz.


Ağır Yük Rafı Sisteminin Montajı Nasıl Yapılır?

Kolayca sökülüp takılan sisteme sahip olan ağır yük depo raf sisteminde montaj ve demontajı çok kısa sürede gerçekleşmektedir. Üzerine konulacak ürünün kilosuna göre ayarlanan ayaklardan oluşur. Ağır malların istifinde kullanacağınız ağır yük depo sistemlerinin montajı için profesyonel bir ekipten yardım almak işinizi daha kolay kılacaktır. Dar koridor, sır sırta, içine girebilir, konsol, otomatik, silo, askılı, dinamik hareketli ağır yük depo raf sistemleri diye çeşitleri de bulunmaktadır.

Ağır Yük Depo Rafının Avantajları ;

Ürünlere erişim daha hızlı gerçekleşir. Daha az enerjiyle ürünlerin sevkiyatı sağlanır. Depo verimliliği artar. Bütün sektörlere hitap edebilir. Maksimum seviyede alan yaratır. Çok çeşit ürünlerine ulaşımı kolaylaştırır.
zmf-raf-sag-ikon-1
zmf-raf-sag-ikon-2

  Kampanya ve Duyurular için arama/e-mail yoluyla benimle iletişime geçilmesine izin veriyorum.

  Ürün Tanımı

  1. AĞIR YÜK AYAK
  2. AĞIR YÜK TRAVERS
  3. AĞIR YÜK DELİKLİ TAVA RAF
  4. AĞIR YÜK TAVA RAF
  5. AĞIR YÜK TRAVERS
  6. AĞIR YÜK EMNİYET PİMİ
  7. SUNTA
  8. SIRTA SIRTA BAĞLANTI ELEMANI
  9. STOPER TRAVERS
  10. KUTU PROFİL
  11. ÇAPRAZ GERGİ HALATI
  12. AYAK KORUMA BARİYERİ
  13. AĞIR YÜK KÖŞE BARİYERİ
  14. AĞIR YÜK REYON KORUMA PROFİLİ
  15. AĞIR YÜK AYAK PABUCU

  parallax background

  Neden ZMF?

  Bizim için her şeyden önemlisi müşterilerimizin isteğini, ihtiyaçları doğrultusunda yönlendirerek doğru ölçülerle, doğru ürünleri almasını sağlamaktır. Raf ihtiyacıyla gelen müşterilerimizin geneli asıl ihtiyacını bilmemektedir. Bizler, onlara bir nevi satış ve pazarlamanın yanında danışmanlık hizmeti de sunmaktayız. Müşterilerimizin yüksekliği, alan ölçüleri, palet ölçüleri, palet ağırlıkları, kullandığı istif makinasının özellikleri, ihtiyaçlarını anlama noktasında bize yol gösterir.

  İkinci El Raf Sisteminde Lider

  Öncelikle rafın 2. el olmasından dolayı boyası deforme, kullanışsız ve riskli olduğu anlamı çıkarılmamalıdır. Kaldı ki lojistik ve depolama sistemleri ile ülkemizin tam anlamıyla tanışması yaklaşık 15 yıllık bir geçmişe sahiptir. Doğal olarak raf sistemlerimiz genellikle yeni ve kullanılmaya elverişlidir. Depolarımızda minimum 1.500-2.000 ton ve yüzlerce çeşit ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin geneli depo yenileme ve depo transferlerinden dolayı temin ettiğimiz sıfır ayarında ürünlerdir. Doğru yerde doğru sistemin doğru ekipmanla kullanılması halinde raf sistemleri en az 20 yıl rahatlıkla kullanılabilir.


  Uygun
  Fiyat
  Seçenekleri

  Zengin Stok
  ve Geniş Ürün
  Yelpazesi

  Raf Sistemleri
  Danışmanlık Hizmetleri

  Hızlı
  Ürün
  Sevkiyatı
  Konuşmaya başla!
  1
  Merhaba.
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?