Sırt Sırta Depo Raf Sistemleri


Sırt Sırta depo rafı sistemleri yaygınlık bakımından en çok kullanılan raf sistemleridir. Geniş kullanım alanına rağmen ekonomik ve alışılmış depo raf sistemleridir. Adından da belli olduğu gibi sırt sırta raf sistemleri iki raf arka arkaya (back to back) gelecek şekilde koyulup sırt sırta aparatı ile birbirleriyle bağlantılı olacak şekilde kurulur. Hem sağlamlık hem de güven bakımından son derece kullanışlıdır. Depolanacak olan ürünleri forklift veya elle istifleyebilirsiniz. Sırt sırta depo rafı sistemlerini; depo alanınıza ve taleplerinize göre veya uzman çalışan kadromuz tarafından size en uygun şekilde projelendirip, siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Tüm depo rafı çeşitlerimiz için Depo raf sistemleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.


En yaygın olarak kullanılan ekonomik geleneksel depolama sistemidir. • Her palete her an ulaşılabilir. • Aralıklar ayarlanabilir ve istenilen ölçülerde kullanılabilir. • Avrupa standartlarına uygun olarak üretilir. • Sırt Sırta Depo Rafı Sistemleri modüler olduğu için depo en verimli şekilde kullanılabilir. • Taşıması kolay ve sökülebilir raf sistemleridir. • Lojistik, otomotiv, gıda, inşaat ve depolama gerektiren her sektörde kullanılabilir. • Barkod sistemine uygundur. sırt sırta raf sistemi Back to back raf sisteminin bir diğer önemli özelliği de, eşyaların çeşitli amaçlarla stoklanmasını sağlayan diğer raf sistemleri ile birlikte kullanılmasıdır.

Bu sistemde birçok ataşman ve aksesuar mevcuttur.

Bu aksesuarlar sayesinde işletmeler, ürünlerini doğrudan veya dolaylı olarak palet, kutu, bidon gibi koruyucular içinde stoklayabilmektedir.

Yuvalara güvenli bir şekilde tutunma özelliği, özel çivi yapısı ile kolayca sökülüp takılmasını sağlar. Takılması kolay ve kurulumu daha hızlıdır.

Tüm paletlere tek seferde doğrudan erişim, depoda boş alan, manuel veya otomatik istifleme ekipmanları kullanma imkanı, yükleme ünitelerinin yükseklik ve genişliğinde esneklik gibi birçok avantajı vardır.

En sık kullanılan palet raf sistemleridir. İki bölme arasındaki bir kirişte, birkaç palet yan yana saklanabilir.

Kiriş yükseklikleri kolayca değiştirilebilir. Bu özellik, istiflenecek paletli ürünlerin yüksekliğini ayarlamak için esneklik sağlar.

Sırt Sırta Raf Sistemi Avantajları

Sırt sırta raf sistemleri modüler yapıda olduğundan deponuzu en verimli şekilde kullanmanızı sağlar.
Kolayca taşınılabilen, demonte ve monte edilebilen raf sistemleridir.
Her türlü sektörde kullanılabilir.
Mükemmel stok denetimi. Her raf gözünde ayrı bir ürün tipi kullanılabilir. Barkodlama sistemine uyumludur.
Tüm paletlere istenildiğinde direk ulaşma imkânı, serbest alan tertibi, manuel veya otomatik istif makinalarıyla kullanım olanağı, yükleme birimlerinin yüksekliğinde ve genişliğinde esneklik gibi avantajları vardır.
En çok kullanılan paletli yük raflarıdır. İki ayak arasındaki bir raf gözünde, birkaç palet yan yana depolanabilmektedir.
Travers yükseklikleri kolayca değiştirilebilir. Bu özelliği sayesinde istiflenecek paletli ürünlerin yüksekliklerinde esneklik sağlamaktadır.
zmf-raf-sag-ikon-1
zmf-raf-sag-ikon-2

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Bilgilerinizi Bırakın, Biz Size Ulaşalım

  Kampanya ve Duyurular için arama/e-mail yoluyla benimle iletişime geçilmesine izin veriyorum.

  Sırt Sırta Raf Sistemi Fotoğrafları

  Ürün Tanımı

  1. AĞIR YÜK AYAK
  2. AĞIR YÜK TRAVERS
  3. AĞIR YÜK DELİKLİ TAVA RAF
  4. AĞIR YÜK TAVA RAF
  5. AĞIR YÜK TRAVERS
  6. AĞIR YÜK EMNİYET PİMİ
  7. SUNTA
  8. SIRTA SIRTA BAĞLANTI ELEMANI
  9. STOPER TRAVERS
  10. KUTU PROFİL
  11. ÇAPRAZ GERGİ HALATI
  12. AYAK KORUMA BARİYERİ
  13. AĞIR YÜK KÖŞE BARİYERİ
  14. AĞIR YÜK REYON KORUMA PROFİLİ
  15. AĞIR YÜK AYAK PABUCU

  parallax background

  Neden ZMF?

  Bizim için her şeyden önemlisi müşterilerimizin isteğini, ihtiyaçları doğrultusunda yönlendirerek doğru ölçülerle, doğru ürünleri almasını sağlamaktır. Raf ihtiyacıyla gelen müşterilerimizin geneli asıl ihtiyacını bilmemektedir. Bizler, onlara bir nevi satış ve pazarlamanın yanında danışmanlık hizmeti de sunmaktayız. Müşterilerimizin yüksekliği, alan ölçüleri, palet ölçüleri, palet ağırlıkları, kullandığı istif makinasının özellikleri, ihtiyaçlarını anlama noktasında bize yol gösterir.

  İkinci El Raf Sisteminde Lider

  Öncelikle rafın 2. el olmasından dolayı boyası deforme, kullanışsız ve riskli olduğu anlamı çıkarılmamalıdır. Kaldı ki lojistik ve depolama sistemleri ile ülkemizin tam anlamıyla tanışması yaklaşık 15 yıllık bir geçmişe sahiptir. Doğal olarak raf sistemlerimiz genellikle yeni ve kullanılmaya elverişlidir. Depolarımızda minimum 1.500-2.000 ton ve yüzlerce çeşit ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin geneli depo yenileme ve depo transferlerinden dolayı temin ettiğimiz sıfır ayarında ürünlerdir. Doğru yerde doğru sistemin doğru ekipmanla kullanılması halinde raf sistemleri en az 20 yıl rahatlıkla kullanılabilir.


  Uygun
  Fiyat
  Seçenekleri

  Zengin Stok
  ve Geniş Ürün
  Yelpazesi

  Raf Sistemleri
  Danışmanlık Hizmetleri

  Hızlı
  Ürün
  Sevkiyatı