Konsol Kollu Raf Sistemleri (Cantilever Racking Systems)


Konsol kollu raf sistemin de büyük ve uzun ürünlerin (plastik, ahşap boru vb.) istiflenmesi için kullanılır. Konsol kolları ürünlerin uzunluğuna ve ağırlığına göre ayarlanır. Orta ve ağır yükler içim kullanılır. Konsol kollu raf Sistemleri’nin uzunluğu ek raflar, le istenilen ölçülerde ayarlanalabilir. Kolay montaj edilebilir. Uzun ve ağır eşyaları saklamak için mükemmeldir. Çok basit yapıda ve dayanıklıdır. Mekanik araçlarla manipüle edilmesi gereken uzun eşyalar için kullanılan saklama sistemidir. Konsol Kollu Raf Sistemleri, çelik bir kolona sabitlenmiş yük taşıma kollarına sahip orta ila ekstra ağır hizmet tipi bir depolama çözümüdür. Bu çerçeveler, rafların ön tarafını, mallara doğrudan toplama erişimi için yapısal elemanlar tarafından bırakılabilir. Uzun veya garip şekilli yükler için en uygun depolama çözümü olarak konsol rafları mobilya, kereste, borular, kumaş ruloları kolayca depolama imkanı sunar. Hem rulo biçimli hem de yapısal çelik tasarımlarda mevcut olan bu konsol kollu raf sistemleri, hafif hizmetten ağır hizmete kadar uygulamalar için yapılmıştır. Bu çok seviyeli depolama sistemi, üstün güç, stabilite ve güvenlik sunmak üzere tasarlanmış ve üretilmiştir. Tüm bileşenler, çizilmeye karşı dayanıklı bir yüzey ve benzersiz bir profesyonel stil için dayanıklı bir boya ile işlenir. konsol kollu raf sistemleri

Konsol Kollu Raf Sistemleri ile Çok Yönlü Depolama İmkanı

ZMF RAF’ın çok çeşitli özel tasarımları ve mevcut aksesuarları, bu konsol kollu raf sistemlerinin en büyük depolama gereksinimlerini karşılayabileceği anlamına gelir. Modüller, depolanan her yüke doğrudan erişimi sınırlamadan, artırılmış depolama kapasitesi için mobil tabanlara da monte edilebilir.Çok yönlü çok kanallı bir çözüm için konsol raflarınızı palet rafları ve hafif hizmet toplama rafları gibi diğer depolama sistemleriyle birleştirebilirsiniz.Konsol Kollu Raf Sistemleri, uzun eşyaları veya farklı uzunluktaki eşyaları saklamak için özel olarak tasarlanmıştır. Kiriş, profil, boru ve kereste gibi uzun yükleri depolamak için özel olarak tasarlanan raf çeşitleridir.


Avantajları
Ürünlerin blok şeklinde depolanmasını sağlar.
Her ebat ve ağırlıktaki ürünler için proje çalışması yapılarak farklı dikey ve yatay taşıyıcılar belirlenmektedir.
Civatalı sistemi sayesinde kola y monte ve demonte edilerek istenilen yere taşınılabilir.
Uzun ve geniş ürüne sahip olan işletmeler için idealdir. Standart veya depreme dayanıklı uygulamalar için geniş kapsamlı yük kapasiteleri. Merkez sütun tasarımı, sınırsız yatay alan amacı yaratır. Tamamen özelleştirilebilir formattadırlar
zmf-raf-sag-ikon-1
zmf-raf-sag-ikon-2

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Bilgilerinizi Bırakın, Biz Size Ulaşalım

  Kampanya ve Duyurular için arama/e-mail yoluyla benimle iletişime geçilmesine izin veriyorum.

  Ürün Fotoğrafları

  Ürün Tanımı

  1. AĞIR YÜK AYAK
  2. AĞIR YÜK TRAVERS
  3. AĞIR YÜK DELİKLİ TAVA RAF
  4. AĞIR YÜK TAVA RAF
  5. AĞIR YÜK TRAVERS
  6. AĞIR YÜK EMNİYET PİMİ
  7. SUNTA
  8. SIRTA SIRTA BAĞLANTI ELEMANI
  9. STOPER TRAVERS
  10. KUTU PROFİL
  11. ÇAPRAZ GERGİ HALATI
  12. AYAK KORUMA BARİYERİ
  13. AĞIR YÜK KÖŞE BARİYERİ
  14. AĞIR YÜK REYON KORUMA PROFİLİ
  15. AĞIR YÜK AYAK PABUCU

  parallax background

  Neden ZMF?

  Bizim için her şeyden önemlisi müşterilerimizin isteğini, ihtiyaçları doğrultusunda yönlendirerek doğru ölçülerle, doğru ürünleri almasını sağlamaktır. Raf ihtiyacıyla gelen müşterilerimizin geneli asıl ihtiyacını bilmemektedir. Bizler, onlara bir nevi satış ve pazarlamanın yanında danışmanlık hizmeti de sunmaktayız. Müşterilerimizin yüksekliği, alan ölçüleri, palet ölçüleri, palet ağırlıkları, kullandığı istif makinasının özellikleri, ihtiyaçlarını anlama noktasında bize yol gösterir.

  İkinci El Raf Sisteminde Lider

  Öncelikle rafın 2. el olmasından dolayı boyası deforme, kullanışsız ve riskli olduğu anlamı çıkarılmamalıdır. Kaldı ki lojistik ve depolama sistemleri ile ülkemizin tam anlamıyla tanışması yaklaşık 15 yıllık bir geçmişe sahiptir. Doğal olarak raf sistemlerimiz genellikle yeni ve kullanılmaya elverişlidir. Depolarımızda minimum 1.500-2.000 ton ve yüzlerce çeşit ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin geneli depo yenileme ve depo transferlerinden dolayı temin ettiğimiz sıfır ayarında ürünlerdir. Doğru yerde doğru sistemin doğru ekipmanla kullanılması halinde raf sistemleri en az 20 yıl rahatlıkla kullanılabilir.


  Uygun
  Fiyat
  Seçenekleri

  Zengin Stok
  ve Geniş Ürün
  Yelpazesi

  Raf Sistemleri
  Danışmanlık Hizmetleri

  Hızlı
  Ürün
  Sevkiyatı
  Konuşmaya başla!
  1
  Merhaba.
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?