Mezanin Raf Sistemleri


Mezanin depo raf sistemleri ağır veya hafif yük raf sistemleri olarak kullanılabilir. Mezanin raf sistemi projelendirilebilirken binanın yüksekliği göz önüne alınarak tasarlanıp kurulur. Deponun üst kısmına kurulduğu için hem deponun alt tarafını hem de üst kısmını istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kurulan katlı raf sistemleri sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde ürünlere ulaşılabilir. Kullanacak olduğunuz raflar ve aynı zamanda yürüyüş yolları ihtiyaçlarınıza göre ızgara, mdf, sunta, sac tava ve gibi ürünlerden oluşabilir.

ZMF RAF’ın yüksek kaliteli bileşenlerden oluşan çok yönlü katlı platform depo rafı, halihazırda mevcut veya yepyeni bir kurulumda ek depolama alanları oluşturur. Bu sistem, bina genişletme masrafı olmadan depolama alanını artırmanın en uygun maliyetli yolu olabilir.

Merdivenler, tırabzanlar, kapılar, güvenlik sistemleri, dikey kurulan asansörler, gibi aksesuarlar bu sistemde güvenliği artırır ve bir kattan diğer kata ürün akışını kolaylaştırır.

Geniş boyut yelpazemiz, döşeme tiplerimiz ve yapısal sistemlerimiz ile kurulan katlı platform depo rafı sistemi özel iş ihtiyaçlarınıza uyum sağlar.

Katlı Platform depo rafı kolon aralığına ve alan amacına uygun çeşitli yapısal sistemlere göre tasarlanabilir. Hangi tip katlı platform depo rafı sistemi kurulacağı depo durumuna ve iş yüküne göre değişebilir.

Korkuluklarla çevrili bu çalışma platformları, depolama ve toplama görevleri için güvenli bir alan oluşturur. Nesnelerin asma kattan düşmesini önlemek için aynı alanın altına farklı güvenlik sitemleri de yerleştirilebilir.

Asma katınız, örneğin bir yukarı ve aşağı kapı veya bir salıncak korkuluk kurarak zemin seviyesinden yükleme ve boşaltma için bir güvenlik tamponu görevi görür.

Bir mezanin depo raf sistemini özel olarak dizayn etmek için erişim noktalarını, çalışma sistemlerini, ürünleri ve kullanım yöntemlerini dikkate almak önemlidir. Çelik asma kat sistemleri tamamen demonte edilerek tekrar kullanılabilir. Yapı, boyutlar ve konum, herhangi bir endüstriyel ortamda neredeyse sonsuz olası kullanım ile kolayca değiştirilebilir. Diğer depo rafı çeşitlerimiz için Depo raf sistemleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

mezanin raf sistemi


Mezanin Raf Sistemi Avantajları

Mevcut depoda veya işletmede kullanım alanının arttırılmasını sağlar.
Gereksinime göre maksimum tasarım çeşitliliği sunar.
Modüler yapı sayesinde istendiğinde genişleme ve daraltma olanağı sağlar. İstenildiği takdir de monte ve demonte edilerek başka yerlere taşınılabilir.
Yürüme platformların üzerinde transpaletler veya diğer taşıma araçları kullanılabilmektedir.
zmf-raf-sag-ikon-1
zmf-raf-sag-ikon-2

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Bilgilerinizi Bırakın, Biz Size Ulaşalım

  Kampanya ve Duyurular için arama/e-mail yoluyla benimle iletişime geçilmesine izin veriyorum.

  Ürün Fotoğrafları

  Ürün Tanımı

  1. AĞIR YÜK AYAK
  2. AĞIR YÜK TRAVERS
  3. AĞIR YÜK DELİKLİ TAVA RAF
  4. AĞIR YÜK TAVA RAF
  5. AĞIR YÜK TRAVERS
  6. AĞIR YÜK EMNİYET PİMİ
  7. SUNTA
  8. SIRTA SIRTA BAĞLANTI ELEMANI
  9. STOPER TRAVERS
  10. KUTU PROFİL
  11. ÇAPRAZ GERGİ HALATI
  12. AYAK KORUMA BARİYERİ
  13. AĞIR YÜK KÖŞE BARİYERİ
  14. AĞIR YÜK REYON KORUMA PROFİLİ
  15. AĞIR YÜK AYAK PABUCU

  parallax background

  Neden ZMF?

  Bizim için her şeyden önemlisi müşterilerimizin isteğini, ihtiyaçları doğrultusunda yönlendirerek doğru ölçülerle, doğru ürünleri almasını sağlamaktır. Raf ihtiyacıyla gelen müşterilerimizin geneli asıl ihtiyacını bilmemektedir. Bizler, onlara bir nevi satış ve pazarlamanın yanında danışmanlık hizmeti de sunmaktayız. Müşterilerimizin yüksekliği, alan ölçüleri, palet ölçüleri, palet ağırlıkları, kullandığı istif makinasının özellikleri, ihtiyaçlarını anlama noktasında bize yol gösterir.

  İkinci El Raf Sisteminde Lider

  Öncelikle rafın 2. el olmasından dolayı boyası deforme, kullanışsız ve riskli olduğu anlamı çıkarılmamalıdır. Kaldı ki lojistik ve depolama sistemleri ile ülkemizin tam anlamıyla tanışması yaklaşık 15 yıllık bir geçmişe sahiptir. Doğal olarak raf sistemlerimiz genellikle yeni ve kullanılmaya elverişlidir. Depolarımızda minimum 1.500-2.000 ton ve yüzlerce çeşit ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin geneli depo yenileme ve depo transferlerinden dolayı temin ettiğimiz sıfır ayarında ürünlerdir. Doğru yerde doğru sistemin doğru ekipmanla kullanılması halinde raf sistemleri en az 20 yıl rahatlıkla kullanılabilir.


  Uygun
  Fiyat
  Seçenekleri

  Zengin Stok
  ve Geniş Ürün
  Yelpazesi

  Raf Sistemleri
  Danışmanlık Hizmetleri

  Hızlı
  Ürün
  Sevkiyatı