Giydirme Depo Raf Sistemleri (Silo Racking Systems (Clad System)

BÜYÜK YÜKSEKLİKLERDE DEPOLAMAK İÇİN İDEAL ÇÖZÜM, GELENEKSEL VE OTOMATİK SİSTEMLERLE BİRLİKTE KULLANILABİLEN RAF SİSTEMLERİ

Rack Destekli Binalar ve Yapılar (depolar) Clad Rack Silo olarak da adlandırılır. Raf sistemlerinin alternatif tasarım yelpazesi son derece çeşitlidir. Bir silo tasarımında tam otomatik bir Yüksek Raf Sisteminden, bir salonda kurulu manuel olarak çalıştırılan bir raf sistemine kadar, bu iki seçenek arasında çok sayıda kombine tasarım mevcuttur.

Bir silo tasarımı, rafların çatı ve yan duvarlar için yük taşıyan alt yapıları temsil ettiği tasarımdır. Bu sistemler çatı ve duvarların sabitlendiği raflardır. Mağazalar otomatik olarak kontrol edilir ve 30 metreye kadar yüksekliklere ulaşır. Silo tasarımı, daha kısa inşaat süreleri sağlar ve ilginç amortisman fırsatları sunar.

Kendi kendine yeten bir asma kat ile dahili bir depo arasındaki karar özellikle önemlidir.

Bunun nedeni, kendi kendine destek tasarımının daha hızlı kurulum dışında bile bir takım avantajlar sağlamasıdır:


Giydirme depo raf sistemleri, sadece depo amaçlı bir yapı gereksinimi durumunda herhangi bir bina yatırımı yapmadan depo raf sistemini tek bir taşıyıcıymış gibi dizayn ederek raf sisteminin üzerine cephe aşık,cephe panel,çatı makas,çatı panellerinin montaj edilmesi ile elde edilir. Bu sistem raf ihtiyacını karşılarken depo için gerekli olan çatı ve dış cephe ihtiyacını ortadan kaldırmaktadır. Bu sayede hızlı ve ekonomik bir çözümdür.
Dış giydirme depo raf sistemleri uygulaması her türlü depo raf sistemi ile oluşturulabilir. Özellikle de yüksek depo tercihlerinde daha verimli ve ekonomik bir depo seçeneğidir. Bu yüzden giydirme depo raf sistemleri sıkça tercih edilir.


Giydirme Depo Raf Sistemlerinin Avantajları

Bina inşaatına gerek duyulmadığından, maliyet ve teslim süresi avantajı vardır.
Kolon ve kiriş kayıplarına gerek duyulmaz.
Dış giydirme raf sistemleri uygulaması her türlü depo raf sistemi ile oluşturulabilir. Özellikle de yüksek depo tercihlerinde daha verimli ve ekonomik bir depo seçeneğidir. Standart ve otomatik sistemlerin kullanılmasına uygundur.
Giydirme raf sistemleri demonte yapıda olduğundan başka bir yere taşınması veya bulunduğu yerde genişlemesi-daralması diğer bina türlerine göre oldukça avantajlıdır. giydirme depo raf sistemleri • Yüksek yükseklikte depolama, alan israfı olmadan mevcut yüzey alanının maksimum kullanımını sağlar.

• Çok çeşitli malların depolanmasına izin veren sistemdir

• Kompakt tasarım sayesinde çekici yerden tasarruf sağlanır

• Birden çok kolona yük dağılımı sayesinde basit temellere sahiptirler

• Hızlı montaj sayesinde sistemin daha hızlı kullanılabilirliği söz konusudur.

ZMF RAF’da en yüksek kalitede ürünleri garanti ederek depolarınız için en iyi çözümleri bulmanıza yardımcı oluyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

zmf-raf-sag-ikon-1
zmf-raf-sag-ikon-2

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Bilgilerinizi Bırakın, Biz Size Ulaşalım

  Kampanya ve Duyurular için arama/e-mail yoluyla benimle iletişime geçilmesine izin veriyorum.

  Ürün Fotoğrafları

  Ürün Tanımı

  1. AĞIR YÜK AYAK
  2. AĞIR YÜK TRAVERS
  3. AĞIR YÜK DELİKLİ TAVA RAF
  4. AĞIR YÜK TAVA RAF
  5. AĞIR YÜK TRAVERS
  6. AĞIR YÜK EMNİYET PİMİ
  7. SUNTA
  8. SIRTA SIRTA BAĞLANTI ELEMANI
  9. STOPER TRAVERS
  10. KUTU PROFİL
  11. ÇAPRAZ GERGİ HALATI
  12. AYAK KORUMA BARİYERİ
  13. AĞIR YÜK KÖŞE BARİYERİ
  14. AĞIR YÜK REYON KORUMA PROFİLİ
  15. AĞIR YÜK AYAK PABUCU

  parallax background

  Neden ZMF?

  Bizim için her şeyden önemlisi müşterilerimizin isteğini, ihtiyaçları doğrultusunda yönlendirerek doğru ölçülerle, doğru ürünleri almasını sağlamaktır. Raf ihtiyacıyla gelen müşterilerimizin geneli asıl ihtiyacını bilmemektedir. Bizler, onlara bir nevi satış ve pazarlamanın yanında danışmanlık hizmeti de sunmaktayız. Müşterilerimizin yüksekliği, alan ölçüleri, palet ölçüleri, palet ağırlıkları, kullandığı istif makinasının özellikleri, ihtiyaçlarını anlama noktasında bize yol gösterir.

  İkinci El Raf Sisteminde Lider

  Öncelikle rafın 2. el olmasından dolayı boyası deforme, kullanışsız ve riskli olduğu anlamı çıkarılmamalıdır. Kaldı ki lojistik ve depolama sistemleri ile ülkemizin tam anlamıyla tanışması yaklaşık 15 yıllık bir geçmişe sahiptir. Doğal olarak raf sistemlerimiz genellikle yeni ve kullanılmaya elverişlidir. Depolarımızda minimum 1.500-2.000 ton ve yüzlerce çeşit ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin geneli depo yenileme ve depo transferlerinden dolayı temin ettiğimiz sıfır ayarında ürünlerdir. Doğru yerde doğru sistemin doğru ekipmanla kullanılması halinde raf sistemleri en az 20 yıl rahatlıkla kullanılabilir.


  Uygun
  Fiyat
  Seçenekleri

  Zengin Stok
  ve Geniş Ürün
  Yelpazesi

  Raf Sistemleri
  Danışmanlık Hizmetleri

  Hızlı
  Ürün
  Sevkiyatı