Dar Koridor Depo Raf Sistemleri


Dar alanlarda istifleme için kullanılan dar koridor depo raf sistemiyle her palete hızlı ve direkt ulaşım sağlanmaktadır. İster büyük işletmeler, isterse küçük işletmelere göre ayarlanabilen dar koridor raf sistemi ile daha çok yükseklikten fayda sağlamak hedeflenmiştir. İşletmelerin bu şekilde depolarının en verimli şekilde kullanımı sağlanmış olur. Yüksek irtifa raf sistemleri olarak da adlandırılan bu raf sistemlerinde depo alanından maksimum fayda sağlanmaktadır. İkinci el dar koridor depo rafları maliyet açısından firmalara bir kolaylık sağladığı için en çok tercih edilen çeşitlerdir. Diğer depo rafı çeşitlerimiz için Depo raf sistemleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Dar Koridor Depo Rafı, depolama veya depolama alanınız sınırlıysa, yerden tasarruf sağlayan nihai seçeneğinizdir. Ekiplerinize maksimum depolama kapasitesi sağlar ve hızlı sipariş toplama ve her palete hızlı erişim sağlar.

Dar Koridor Rafı, alanın mümkün olan en iyi şekilde kullanılmasını ve hızlı sipariş toplamayı sağlamak için çok sayıda özelliği bir araya getirir. Kompakt ve verimli, depolama alanının sınırlı olduğu çok çeşitli endüstrilerde kullanılan bir inşaat düzenidir.

Değişken raf yükseklikleri ve derinlikleri, yüksekliği ayarlanabilen destek kirişleri ile birlikte, adam aşağıda, yüksek kaldırmalı istifleyiciler veya adam-yukarı-siparişli istifleyicilerde maksimum esneklik sağlar. Uygun palet depolama ve alma veya doğrudan paletten hızlı sipariş toplama için mükemmel şekilde uygun bir sistemdir. Taşıma ekipmanı genellikle yüksek oranda otomatiktir ve tel veya rayla yönlendirilir.

Dar Koridor Depo Rafı olarak kullanılan raflar, yandan yüklemeli bir forklift kullanılarak yüklenip boşaltıldıkları için diğer palet raf çözümlerine göre birbirine daha yakın yerleştirilir; koridorların dar olmasını sağlamak ve depolama alanlarının verimli kullanılmasını sağlamak. Depolanan ürün miktarı ve depo ayak izi maksimize edilir. Dar Koridor raf sistemi


Dar Koridor Depo Raf Sistemlerinin Avantajları

Dar koridorlar için kullanılması
Hızlı ürün çıkışı sağlanabilmesi.
İstenilen çeşide göre ayarlanabilirler.
Yükseklikten maksimum yararlanılır.
Paletlerin yerleştirilmesi ve çıkarılması için de aynı araçlar kullanılır.
Oldukça dayanıklı olan depo raf sistemiyle ağır yükler de taşınır.

Koridor alanını azaltarak depolamayı en üst düzeye çıkarır

Bir binanın dikey yüksekliğini kullanarak boşa harcanan alanı azaltır

Tüm paletlere forkliftler için erişilebilir

Daha az ürün hasarı

Daha az toplama hatası oluşur

%100 erişilebilirlik

İyi stok rotasyonu

56 feet'e kadar depolama yüksekliği elde edilebilir

Dar Koridor Depo Rafının Parçaları

Palet: ürünlerin taşınacağı dış ambalaj kısımdır. Plastik, metal ya da ahşap olabilir.
İstifleme Aracı: paletlerin ya da paketlerin taşınması için kullanılan iş makineleridir.
Ray: Dar koridor depo rafı sisteminde rahatça hareketi sağlayan araçtır. Bu ray sistem, oldukça hızlı ürün taşınmasına yardımcı olur. Araçların ilerleyişi bir düzen içinde gerçekleşir.
zmf-raf-sag-ikon-1
zmf-raf-sag-ikon-2

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Bilgilerinizi Bırakın, Biz Size Ulaşalım

  Kampanya ve Duyurular için arama/e-mail yoluyla benimle iletişime geçilmesine izin veriyorum.

  Dar Koridor Raf Sistemi Fotoğrafları

  Depo Rafı Tanımı

  1. AĞIR YÜK AYAK
  2. AĞIR YÜK TRAVERS
  3. AĞIR YÜK DELİKLİ TAVA RAF
  4. AĞIR YÜK TAVA RAF
  5. AĞIR YÜK TRAVERS
  6. AĞIR YÜK EMNİYET PİMİ
  7. SUNTA
  8. SIRTA SIRTA BAĞLANTI ELEMANI
  9. STOPER TRAVERS
  10. KUTU PROFİL
  11. ÇAPRAZ GERGİ HALATI
  12. AYAK KORUMA BARİYERİ
  13. AĞIR YÜK KÖŞE BARİYERİ
  14. AĞIR YÜK REYON KORUMA PROFİLİ
  15. AĞIR YÜK AYAK PABUCU

  parallax background

  Neden ZMF?

  Bizim için her şeyden önemlisi müşterilerimizin isteğini, ihtiyaçları doğrultusunda yönlendirerek doğru ölçülerle, doğru ürünleri almasını sağlamaktır. Raf ihtiyacıyla gelen müşterilerimizin geneli asıl ihtiyacını bilmemektedir. Bizler, onlara bir nevi satış ve pazarlamanın yanında danışmanlık hizmeti de sunmaktayız. Müşterilerimizin yüksekliği, alan ölçüleri, palet ölçüleri, palet ağırlıkları, kullandığı istif makinasının özellikleri, ihtiyaçlarını anlama noktasında bize yol gösterir.

  İkinci El Raf Sisteminde Lider

  Öncelikle rafın 2. el olmasından dolayı boyası deforme, kullanışsız ve riskli olduğu anlamı çıkarılmamalıdır. Kaldı ki lojistik ve depolama sistemleri ile ülkemizin tam anlamıyla tanışması yaklaşık 15 yıllık bir geçmişe sahiptir. Doğal olarak raf sistemlerimiz genellikle yeni ve kullanılmaya elverişlidir. Depolarımızda minimum 1.500-2.000 ton ve yüzlerce çeşit ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin geneli depo yenileme ve depo transferlerinden dolayı temin ettiğimiz sıfır ayarında ürünlerdir. Doğru yerde doğru sistemin doğru ekipmanla kullanılması halinde raf sistemleri en az 20 yıl rahatlıkla kullanılabilir.


  Uygun
  Fiyat
  Seçenekleri

  Zengin Stok
  ve Geniş Ürün
  Yelpazesi

  Raf Sistemleri
  Danışmanlık Hizmetleri

  Hızlı
  Ürün
  Sevkiyatı