Çift Derinlikli Depo Raf Sistemleri


Çift derinlikli depo raf sistemleri (Double Deep Racking Systems) sırt sırta depo raf sistemlerinin başka bir versiyonudur. İkili derinlikte raf sistemi arka arkaya daha geniş bir alana yükleme yapılmasını sahip olduğunuz depoyu maksimum şekilde kullanmamıza olanak sağlar.


Çift derinlikli Depo Raf Sistemlerinin Avantajları

Arka arkaya depolama raf sistemlerinin uygulamalarından biri olan bu özel sistemde, raflara iki (2) palet derinliğinde yükleme yapılır veya istiflenen ürünlerin depolama derinliği daha da uzatılır. Böylece daha iyi depolama kapasitesi sağlanır.

Sırt sırta raf sisteminin tüm özellikleri bu çift derinlikli depo raf sistemi için de geçerlidir. Çift derinlikli depo raf sistemlerinde derinlik iki katına çıkarılabilindiği için stoklama makinalı forkliftlerin teleskopik taşıyıcısı sayesinde arka alan kabininin yerleştireceği palete ulaşılır. Bazı durumlarda standart forkliftlere ek manuel ataşmanlar takılarak bu sistemde çalışmak mümkündür.

Çift derinlikli depo raf sistemleri projelerinde paletlerin ağırlığını taşıyabilecek cihazların seçimi, derinlik ölçüsüne göre genişliğine göre belirlenmeli ve eşyaların en üst seviyeye kaldırılabilmesi için tavsiye edilmelidir. 

Bazı uygulamalarda bu sistem için istifleme modeli tasarlanır, paleti yere koymak imkansızdır. Bu nedenle bu detaylar proje aşamasında netleştirilmelidir. 

Standart raf sistemiyle minimum alanda maksimum verimliliği sağlar.
Tüm paletlere erişim imkanı.
Minimum koridor alanı

Çift Derinlikli Depo Raf Sistemleri

çift derinlikli depo raf sistemleri
zmf-raf-sag-ikon-1
zmf-raf-sag-ikon-2

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Bilgilerinizi Bırakın, Biz Size Ulaşalım

  Kampanya ve Duyurular için arama/e-mail yoluyla benimle iletişime geçilmesine izin veriyorum.

  Ürün Fotoğrafları

  Ürün Tanımı

  1. AĞIR YÜK AYAK
  2. AĞIR YÜK TRAVERS
  3. AĞIR YÜK DELİKLİ TAVA RAF
  4. AĞIR YÜK TAVA RAF
  5. AĞIR YÜK TRAVERS
  6. AĞIR YÜK EMNİYET PİMİ
  7. SUNTA
  8. SIRTA SIRTA BAĞLANTI ELEMANI
  9. STOPER TRAVERS
  10. KUTU PROFİL
  11. ÇAPRAZ GERGİ HALATI
  12. AYAK KORUMA BARİYERİ
  13. AĞIR YÜK KÖŞE BARİYERİ
  14. AĞIR YÜK REYON KORUMA PROFİLİ
  15. AĞIR YÜK AYAK PABUCU

  parallax background

  Neden ZMF?

  Bizim için her şeyden önemlisi müşterilerimizin isteğini, ihtiyaçları doğrultusunda yönlendirerek doğru ölçülerle, doğru ürünleri almasını sağlamaktır. Raf ihtiyacıyla gelen müşterilerimizin geneli asıl ihtiyacını bilmemektedir. Bizler, onlara bir nevi satış ve pazarlamanın yanında danışmanlık hizmeti de sunmaktayız. Müşterilerimizin yüksekliği, alan ölçüleri, palet ölçüleri, palet ağırlıkları, kullandığı istif makinasının özellikleri, ihtiyaçlarını anlama noktasında bize yol gösterir.

  İkinci El Raf Sisteminde Lider

  Öncelikle rafın 2. el olmasından dolayı boyası deforme, kullanışsız ve riskli olduğu anlamı çıkarılmamalıdır. Kaldı ki lojistik ve depolama sistemleri ile ülkemizin tam anlamıyla tanışması yaklaşık 15 yıllık bir geçmişe sahiptir. Doğal olarak raf sistemlerimiz genellikle yeni ve kullanılmaya elverişlidir. Depolarımızda minimum 1.500-2.000 ton ve yüzlerce çeşit ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin geneli depo yenileme ve depo transferlerinden dolayı temin ettiğimiz sıfır ayarında ürünlerdir. Doğru yerde doğru sistemin doğru ekipmanla kullanılması halinde raf sistemleri en az 20 yıl rahatlıkla kullanılabilir.


  Uygun
  Fiyat
  Seçenekleri

  Zengin Stok
  ve Geniş Ürün
  Yelpazesi

  Raf Sistemleri
  Danışmanlık Hizmetleri

  Hızlı
  Ürün
  Sevkiyatı