Askılı Raf Sistemleri


Tekstil ürünleri veya askılaması gereken ürünleri depolayan depo raf sistemleridir. Ayrıca soğuk hava depolarında et ürünlerini asmak için ve katlı platform (mezanin) raf sistemlerinde de sıkça kullanılır. Kolay istif yapılabildiği ve göz önünde bulunduğu için sevkiyata çok uygun ve hızlıdır. Askılı Depo raf sistemleri hemen hemen her projeye uyum sağlamak için çok yönlü olup kolayca ayarlanabilen bağlantı parçaları ile istenilen şekilde dizayn edilebilmektedirler. Bu sistemde; bağlantı unsurları birleştirerek şık ve basit bir raf sistemi oluşturmak mümkündür. Zarif ve esnek, ancak inanılmaz derecede güçlü askılı depo raf sistemleri ile düşük ücretlerle geniş alanlar kazanırsınız. askılı depo raf sistemi

Askılı depo raf sistemleri tekstil sektöründe sıkça tercih edilir

Tekstil sektörü, sürekli artan rekabet ortamına ayak uydurabilmek için lojistik operasyonlarında güçlü bir otomasyon süreci yaşamaktadır. Giysi rafları, perakende depolarda, normal depolarda ve dağıtım merkezlerinde yüksek yoğunluklu giysi depolaması sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Giysiler genellikle bir raf çerçevesi üzerine inşa edilmiş raylara asılır veya endüstriyel raflarda düz paketlenir ya da yığınlar halinde katlanır, bu yöntemlerin her ikisinin de avantajları vardır, ancak en iyi çözümler modüler bir raf sistemi kullanarak ikisini birleştirir. Depo otomasyonu sayesinde, askılı giysi depolama çözümleri (askıda asılı depolanan giysiler) yüksek ciro oranları ve yüksek verimlilik elde etmektedir. Askılı Depo raf sistemleri; yüksek irtifada ve otomatik olarak çalıştırılan yüksek stoklu giysi askılarının taşınması için oldukça uygundur.

Askılı depo raf sistemlerinin tasarlanması nasıl yapılır?

Askılı Depo raf sistemleri, asılı giysilerin yüksekliğinde depolama için tasarlanmıştır ve otomatik taşıma ekipmanı ile çalıştırıldığı gibi manuel de çalıştırılır. Giysili çubuklar, ürünlerin otomatik olarak depolanması ve alınması için teleskopik toplama cihazları tarafından taşınırken bu üst düzey bir depolama sistemi olarak Askılı Depo raf sistemlerinin ulaştığı teknolojiyi gösterir. Depolanan ürünler çok ağır olmasa da, depolanan ürünler gereği üretim ve montaj toleransları çok azdır. Yük üniteleri, üzerine giysi asılan çubuklardan veya borulardan oluşur. Asılı giysilere sahip çubuklar veya tüpler, raf yapısına sabitlenmiş özel desteklere yerleştirilerek monte edilir. Farklı giysi depolama türleri için bölümleri kolayca bir araya getirebilir. Mevsimsel stok değişimleriyle kolayca başa çıkabilen hibrit asma ve raf sistemleri oluşturulabilir. ZMF tasarım ekibi deponuza uygun, mümkün olan en iyi giysi saklama sistemlerini ve giysi rafı çözümlerini gerçekleştirmek için kalıpların dışında düşünmekten korkmaz. Sizin için en iyisine karar verir. İster içten takmalı, ister dıştan takmalı veya kombinasyon ünitelerine ihtiyacınız olsun, ihtiyaçlarınız için mükemmel sistemi sağlayabiliriz. Diğer depo rafı çeşitlerimiz için Depo raf sistemleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.


Askılı Raf Sistemi Avantajları
Geniş alanlar sağlar.
Düşük maliyet üretir.
Ürün güvenliğini arttırır.
Kaza riskleri düşüktür.
Mal kayıp risklerini azaltır.
Küçük alanlarda büyük kullanım sağlar.
zmf-raf-sag-ikon-1
zmf-raf-sag-ikon-2

Hemen Fiyat Teklifi Alın

Bilgilerinizi Bırakın, Biz Size Ulaşalım

  Kampanya ve Duyurular için arama/e-mail yoluyla benimle iletişime geçilmesine izin veriyorum.

  Ürün Fotoğrafları

  Ürün Tanımı

  1. AĞIR YÜK AYAK
  2. AĞIR YÜK TRAVERS
  3. AĞIR YÜK DELİKLİ TAVA RAF
  4. AĞIR YÜK TAVA RAF
  5. AĞIR YÜK TRAVERS
  6. AĞIR YÜK EMNİYET PİMİ
  7. SUNTA
  8. SIRTA SIRTA BAĞLANTI ELEMANI
  9. STOPER TRAVERS
  10. KUTU PROFİL
  11. ÇAPRAZ GERGİ HALATI
  12. AYAK KORUMA BARİYERİ
  13. AĞIR YÜK KÖŞE BARİYERİ
  14. AĞIR YÜK REYON KORUMA PROFİLİ
  15. AĞIR YÜK AYAK PABUCU

  parallax background

  Neden ZMF?

  Bizim için her şeyden önemlisi müşterilerimizin isteğini, ihtiyaçları doğrultusunda yönlendirerek doğru ölçülerle, doğru ürünleri almasını sağlamaktır. Raf ihtiyacıyla gelen müşterilerimizin geneli asıl ihtiyacını bilmemektedir. Bizler, onlara bir nevi satış ve pazarlamanın yanında danışmanlık hizmeti de sunmaktayız. Müşterilerimizin yüksekliği, alan ölçüleri, palet ölçüleri, palet ağırlıkları, kullandığı istif makinasının özellikleri, ihtiyaçlarını anlama noktasında bize yol gösterir.

  İkinci El Raf Sisteminde Lider

  Öncelikle rafın 2. el olmasından dolayı boyası deforme, kullanışsız ve riskli olduğu anlamı çıkarılmamalıdır. Kaldı ki lojistik ve depolama sistemleri ile ülkemizin tam anlamıyla tanışması yaklaşık 15 yıllık bir geçmişe sahiptir. Doğal olarak raf sistemlerimiz genellikle yeni ve kullanılmaya elverişlidir. Depolarımızda minimum 1.500-2.000 ton ve yüzlerce çeşit ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin geneli depo yenileme ve depo transferlerinden dolayı temin ettiğimiz sıfır ayarında ürünlerdir. Doğru yerde doğru sistemin doğru ekipmanla kullanılması halinde raf sistemleri en az 20 yıl rahatlıkla kullanılabilir.


  Uygun
  Fiyat
  Seçenekleri

  Zengin Stok
  ve Geniş Ürün
  Yelpazesi

  Raf Sistemleri
  Danışmanlık Hizmetleri

  Hızlı
  Ürün
  Sevkiyatı
  Konuşmaya başla!
  1
  Merhaba.
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?