İkinci El Raflar

İkinci El Raflar

İkinci el raf sistemleri ile ilgili bütün ihtiyaçlarınız en kısa sürede karşılanmaktadır. Günümüz de yeni açılan firmalar da, depolar da veya yeni raf talebi olan firmalarda sıfır raf sistemleri almaktansa ikinci el raf sistemleri daha çok tercih edilmektedir.

İkinci el raf sistemleri kötü bir duyum gibi olsa da bu raflar uzun yıllar boyunca kullanımına devam edebileceğiniz kapasitedir. Firmaların ekonomik durumuna oldukça katkısı vardır. İkinci el raflar genellikle fiyatlarından dolayı tercih edilmektedir. ZMF RAF SİSTEMLERİ piyasa fiyatlarına bağlı kalmayarak piyasa ortalama fiyatlarının oldukça alt fiyatlarından satış yapmaktadır. 4.000 ton stok kapasitesi ile müşterilerine olabildiğince fazla seçenek sunmaktadır. 

Deponuz da düzensiz görünüm, fazla yer kaplayan ürünler ve ürünlere erişimin çok zor olması gibi faktörleri raf sistemleri kullanarak ortadan kaldırabilirsiniz. İsterseniz yaya kullanımına açık isterseniz ise sadece istif makinaları ile çalışabileceğiniz raflar yapabiliriz. Bütün kriterlerinizi göz önünde bulundurarak bu kriterlerinize uygun rafların yerleşimini yapabiliriz. Siz de bizim ile çalışmak isterseniz bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

DİĞER YAZILAR

Biribirinden avantajlı fiyatlar ZMF RAF SİSTEMLERİ'nde !

Biribirinden avantajlı fiyatlar ZMF RAF SİSTEMLERİ'nde !

ZMF RAF SİSTEMLERİ size en uygun kalitedeki ve ölçülerdeki rafları en uygun...

YAZININ DEVAMI
İkinci El Raf İçin ZMF

İkinci El Raf İçin ZMF

Raflar, her mağazada, markette, depolarda sıklıkla kullanılan ve hem depolama hem de sunum alanında ihtiyaç duyulan bir...

YAZININ DEVAMI
İkinci El Rafın Adresi ZMF

İkinci El Rafın Adresi ZMF

Günümüzde ikinci el raf sektörü giderek daha fazla işletmenin tercih ettiği ve raf ihtiyaçlarını ...

YAZININ DEVAMI
2.El Raf Hizmetinin Adresi

2.El Raf Hizmetinin Adresi

Pek çok işletme gerek kuruluş süresinde gerekse yenilenme sürecinde çok fazla masraf...

YAZININ DEVAMI

Teklif İste

Eski raflarınızı geri dönüşüme kazandırmak ya da yeni raf sistemi satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz! Arzu ederseniz telefonunuzu yazın, biz size ulaşalım.


0(262) 658 14 64 & teklif@zmfrafsistemleri.com