İkinci El Raf Satın Alma

İkinci El Raf Satın Alma

Mağazalarda, marketlerde, depolarda ortak olarak kullanılan ürünler arasında bulunanlar raflar hem depolama hem de sunum alanında kullanılmaktadır. Depolama alanında kullanılacak raflar gerek tasarım gerekse de özellik olarak sunum raflarından farklıdır. Çok küçük alanlarda çok fazla ürünü depolamanıza imkan veren tasarımı sayesinde stoklarınızı geniş tutmanın avantajını yakalayabilirsiniz. Depolama raflarının fiyatları incelendiğinde ise birçok işletme için büyük tutarların ortaya çıktığını ifade edebiliriz. Bu nedenle İkinci el depo raf sistemleri sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

İkinci el depo raf sistemleri daha önce kullanılan rafların firmamız tarafından satın alınıp revize edilerek yeniden kullanım için uygun hale getirilmesi ile satışa sunulmaktadır. Yani İkinci el raf alımı yapılarak aynı sıfır ürün gibi izlenim verecek şekilde revize ediliyor, kırıkları onarılıyor, çizikleri gideriliyor ve sorunsuz bir şekilde çalışması için uygun şartlar oluşturuluyor. Sizler aynı performans ve aynı verim ile çalışan ikinci el raf sistemlerini kullanarak işletmenize ekonomik katkı sağlamış oluyorsunuz.

Sadece İkinci el depo raf sistemleri değil aynı zamanda ikinci el market rafları içinde yukarıda yazılanlar geçerlidir. Marketiniz için satın alacağınız raflar ürünlerin sunulması amacını taşıyacaktır. Bu durumda durağan yapıda olacak olan bu raflar için çok yüksek ücretler ödemeye gerek var mı? İkinci el market rafları ile sıfırından farksız olan revize ve kalite kontrol işlemleri tamamlanmış olan bu ürünlere çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

İkinci el raf sektörü günümüzde giderek daha fazla işletmenin yöneldiği ve ihtiyaçlarını karşıladığı bir alan olarak karşımıza çıkıyor. Firmamıza gelen talepler doğrultusunda giderek daha fazla işletmenin ikinci el raf satın alma düşüncesinde olduğunu ifade etmemiz gerekiyor. Zaten sıfır ürünlerden çok farkı olmayan bu ürünler artan sıfır raf fiyatlarıyla kıyaslandığında güçlü bir alternatif oluyor. İşletme ekonomisine destek olmak için aynı görevi üstlenen bu ürünün ikinci elini tercih edin, işletmeniz kazansın.

İkinci el raf konusunda talepleriniz, soru ve önerileriniz var ise bizlerle iletişim kanallarımız üzerinden irtibata geçerek iletebilirsiniz. Alanında uzman müşteri hizmetleri yetkililerimiz sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

DİĞER YAZILAR

Biribirinden avantajlı fiyatlar ZMF RAF SİSTEMLERİ'nde !

Biribirinden avantajlı fiyatlar ZMF RAF SİSTEMLERİ'nde !

ZMF RAF SİSTEMLERİ size en uygun kalitedeki ve ölçülerdeki rafları en uygun...

YAZININ DEVAMI
İkinci El Raf İçin ZMF

İkinci El Raf İçin ZMF

Raflar, her mağazada, markette, depolarda sıklıkla kullanılan ve hem depolama hem de sunum alanında ihtiyaç duyulan bir...

YAZININ DEVAMI
İkinci El Rafın Adresi ZMF

İkinci El Rafın Adresi ZMF

Günümüzde ikinci el raf sektörü giderek daha fazla işletmenin tercih ettiği ve raf ihtiyaçlarını ...

YAZININ DEVAMI
2.El Raf Hizmetinin Adresi

2.El Raf Hizmetinin Adresi

Pek çok işletme gerek kuruluş süresinde gerekse yenilenme sürecinde çok fazla masraf...

YAZININ DEVAMI

Teklif İste

Eski raflarınızı geri dönüşüme kazandırmak ya da yeni raf sistemi satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz! Arzu ederseniz telefonunuzu yazın, biz size ulaşalım.


0(262) 658 14 64 & teklif@zmfrafsistemleri.com