İkinci El Raf Kullanmanın Avantajları

İkinci El Raf Kullanmanın Avantajları

Farklı sektörlerde yer alan kurumların ortak özelliklerinden birisi de raf kullanmalarıdır. Gerek ürünlerin sunulması gerekse de depolanmasında raflar büyük rol üstlenmektedir. Birim alandan maksimum verim alarak daha fazla ürün yerleştirmek için raf tercih etmek oldukça önemlidir. Raf fiyatları incelendiğinde ise işletmelerin talep ettiği raf türlerine göre fiyatlandırma politikası uygulandığı söylenilebilir. Hangi raf çeşidi talep edilirse edilsin fiyatların oldukça yüksek olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Henüz satış yapmadan yani rafları kullanmadan ücret ödemek esnaflara ve kurumsal firmalara ekonomik yük getirmektedir. Bu nedenle ikinci el depo raf sistemleri tercih etmek büyük avantaj sağlayacaktır. İkinci el raf sistemleri kullanımları amacına uygun olduktan sonra sıfır raf ürünleri ile aynı performansı sergileyecektir. Yani ikinci el market rafları marketlerde kullanılan standart raf özelliklerine sahiptir ve hem depolamada hem de sunumda kolaylıkla kullanılabilir. İkinci el market rafları firmamız tarafından revize edilmiştir. Yani kullanım esnasında ikinci el olduğuna dair herhangi bir yıpranma, kırık veya çizik gibi unsurlar raflar üzerinde yer almaz. Gerekli revizeler ve kalite kontrol işlemleri gerçekleştirilerek ikinci el depo raf sistemleri ürünlerimiz satışa sunulmaktadır.

İkinci el depo raf sistemleri geniş depolama alanlarına sahip olmayan firmalar için özel olarak tasarlanmıştır. Alan üzerinde maksimum depolama hizmeti sağlamak için hazırlanan bu ürünler birbirinden farklı sektörlerde uyum içerisinde kullanılmaktadır. İkinci el depo raf sistemleri hem aynı amaca hizmet etmekte hem de daha az ücret ödeyerek ekonominize katkı sağlamaktadır. İkinci el raf sistemleri durağan bir yapıdadır. Bu nedenle süreç boyunca kırılma, bozulma gibi durumlar yaşanmaz. Farklı özelliklere sahip ikinci el depo raf sistemleri arasından ihtiyaçlarınıza en uygun modelleri tercih ederek hedeflerinize en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

İkinci el market rafları veya ikinci el depo raf sistemleri ile piyasa fiyatlarından çok daha uyguna ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünlere sahip olabilirsiniz. İşletmenize kar avantajı sağlayarak paranızı farklı alanlarda yatırım olarak değerlendirmek için ikinci el raf sistemleri doğru bir karar. Merak ettikleriniz veya sorularınız için müşteri hizmetleri yetkililerimiz sizlere memnuniyetle yardımcı olacaktır.

DİĞER YAZILAR

Biribirinden avantajlı fiyatlar ZMF RAF SİSTEMLERİ'nde !

Biribirinden avantajlı fiyatlar ZMF RAF SİSTEMLERİ'nde !

ZMF RAF SİSTEMLERİ size en uygun kalitedeki ve ölçülerdeki rafları en uygun...

YAZININ DEVAMI
İkinci El Raf İçin ZMF

İkinci El Raf İçin ZMF

Raflar, her mağazada, markette, depolarda sıklıkla kullanılan ve hem depolama hem de sunum alanında ihtiyaç duyulan bir...

YAZININ DEVAMI
İkinci El Rafın Adresi ZMF

İkinci El Rafın Adresi ZMF

Günümüzde ikinci el raf sektörü giderek daha fazla işletmenin tercih ettiği ve raf ihtiyaçlarını ...

YAZININ DEVAMI
2.El Raf Hizmetinin Adresi

2.El Raf Hizmetinin Adresi

Pek çok işletme gerek kuruluş süresinde gerekse yenilenme sürecinde çok fazla masraf...

YAZININ DEVAMI

Teklif İste

Eski raflarınızı geri dönüşüme kazandırmak ya da yeni raf sistemi satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz! Arzu ederseniz telefonunuzu yazın, biz size ulaşalım.


0(262) 658 14 64 & teklif@zmfrafsistemleri.com