İkinci El Market Rafları

İkinci El Market Rafları

Devir ekonomi devri diyen esnaflar için hazırladığımız ikinci el raf projemiz geniş bir alana yayılmış durumda. Marketteki raf ihtiyaçlarınızı ekonomik yollardan çözmek isterseniz ikinci el market rafları seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz.


Geniş bir yelpazede çeşitlenen ikinci el market rafları portföyümüz ile aradığınız ürünü kolayca bulabilirsiniz. Firmamız bünyesinde bulunan ikinci el market raflarının tamir, tadilat ve restorasyon işlemleri firmamız tarafından sağlanmakta ve herhangi bir sorun teşkil etmeyen ürünler satışa sunulmaktadır. Böylece ikinci el raf satın aldığınızda herhangi bir sürpriz sorun ile karşılaşmazsınız.


Market içerisinde hangi alanda, hangi özelliklere sahip bir rafa ihtiyacınız olduğunu belirleyin yada bizlerle iletişime geçin ihtiyaçlarınızı beraber belirleyelim. Çünkü market raflarının çeşitleri oldukça fazla. Raflar üzerinde kullanacağınız ürünlerin ebatları ve ağırlıkları raf çeşitlerinin belirlenmesinde oldukça önemlidir. Bu durumda sizlere “ücretsiz” danışmanlık hizmeti de sağlayabiliriz.


İkinci el market rafları marketin genel atmosferine uygun olarak hem görsel anlamda hem de işlevsel anlamda amaca hizmet etmektedir. Satın alacağınız ikinci el market raflarının nakliyesi ve kurulum işlemleri alanında uzman profesyonel personellerimiz tarafından sağlanmaktadır. Böylece sizler ne nakliye ne de kurulum konusunda zaman ayırmak zorunda kalmazsınız.


İkinci el market rafları firmamız tarafından titizlikle incelenmektedir. Bu inceleme sonucunda yeniden değerlendirilebilir olanlar satışa sunulmaktadır. Bu sayede ikinci el raf satın almayı güvenli hale dönüştürüyoruz. Firmamız tarafından satışa çıkarılan ikinci el market rafları, marketler için özel olarak üretilmiş raflardır ve hedeflerinize ulaşmanız konusunda üstlendiği görevi rahatlıkla yerine getirebilir.


İsterseniz marketinizin tamamı için isterseniz de bir bölümü için ikinci el market rafı taleplerinizi iletmeniz mümkün hale gelmektedir. İhtiyaçlarınıza en uygun market rafını oldukça uygun fiyatlarla satın alarak işletmenize katkı sağlayabilirsiniz. Hem yenilenme hem de modernleşme sürecinde ikinci el market rafları bütçenize destek olacaktır. 


Kaliteli ve uygun fiyatlı raflar arasından seçim yaparak hayalinizdeki market raflarına ürünleri birebir inceleyerek sahip olabilirsiniz. Böylece aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan hayallerinizdeki market atmosferini oluşturabilirsiniz. İkinci el raf tercih tasarruf ettiğiniz tutarı işletmenizin farklı alanlarında kullanarak ihtiyaçlarınızı en ekonomik ölçülerde karşılayabilirsiniz.

DİĞER YAZILAR

Biribirinden avantajlı fiyatlar ZMF RAF SİSTEMLERİ'nde !

Biribirinden avantajlı fiyatlar ZMF RAF SİSTEMLERİ'nde !

ZMF RAF SİSTEMLERİ size en uygun kalitedeki ve ölçülerdeki rafları en uygun...

YAZININ DEVAMI
İkinci El Raf İçin ZMF

İkinci El Raf İçin ZMF

Raflar, her mağazada, markette, depolarda sıklıkla kullanılan ve hem depolama hem de sunum alanında ihtiyaç duyulan bir...

YAZININ DEVAMI
İkinci El Rafın Adresi ZMF

İkinci El Rafın Adresi ZMF

Günümüzde ikinci el raf sektörü giderek daha fazla işletmenin tercih ettiği ve raf ihtiyaçlarını ...

YAZININ DEVAMI
2.El Raf Hizmetinin Adresi

2.El Raf Hizmetinin Adresi

Pek çok işletme gerek kuruluş süresinde gerekse yenilenme sürecinde çok fazla masraf...

YAZININ DEVAMI

Teklif İste

Eski raflarınızı geri dönüşüme kazandırmak ya da yeni raf sistemi satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz! Arzu ederseniz telefonunuzu yazın, biz size ulaşalım.


0(262) 658 14 64 & teklif@zmfrafsistemleri.com